• Wpisów:1556
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 20:21
  • Licznik odwiedzin:67 559 / 2341 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Ale przynajmniej mam przyjaciół
Podzielą się ze mną płaszczem, gdy jest wietrznie
Będą ze mną aż do końca
Nawet jeśli już nigdy się nie zakocham."
 

 
Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia.Wracaj do nich ilekroć w twym życiu wszystko zaczyna się walić.
 

 
Siłę przyjaźni mierz tym, co potrafisz dla niej poświęcić.
 

 
Z biegiem czasu na te same rzeczy patrzymy już inaczej.
 

 
Nauczyłam się, że można żyć dalej, bez względu na to jak niemożliwe się to wydaje, i że ból...łagodnieje. Nie mija całkowicie, lecz po pewnym czasie nie jest już taki dominujący...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
I chciałabym powrócić do tych czasów , kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy , uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to , że miłość istnieje .
 

 
Pomimo wszystkich przeciwności śmiać się losowi w twarz.
 

 
Było popołudnie. Ubrała kurtkę i buty , po czym wyszła z domu. Szła chodnikiem, a obok była ruchliwa ulica. Myślała o Nim. Łzy napływały jej do oczu. Nie mogła zapomnieć tego , co jej zrobił i jak ją potraktował. Po chwili się zatrzymała. Rozejrzała dookoła , założyła słuchawki na uszy , włączyła jak najgłośniej muzykę i weszła na ulicę. Szła środkiem drogi, zamknęła oczy a łzy coraz bardziej spływały jej po policzku. A po chwili było już po wszystkim. Jej dusza unosiła się ku niebu i spoglądała na ciało dziewczyny..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
- dziś widziałam patrzył się na Twoją dupę .
- widocznie wie gdzie jego miejsce . ;D
 

 
Przykro jest patrzeć jak ludzie zmieniają się pod wpływem innych i gubią to ciepło które kiedyś emitowali.
 

 
”To uczucie, gdy widzisz spadającą gwiazdę i nie wiesz czy chcesz wypowiedzieć to życzenie, czy jednak oszczędzisz sobie rozczarowań.“
 

 
Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz, co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.
 

 
Coraz częściej przekonuję się że nie warto przywiązywać się do miejsc,rzeczy i ludzi. miejsca się zmieniają,rzeczy psują. a ludzie? ludzie odchodzą.
 

 
Najlepszy chłopak na świecie? Ten, który stanie z Tobą na końcu molo i poczeka z Tobą na największą fale , a później śmieje się, że jesteście cali mokrzy a wszystko po to , żeby zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy.
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›